Skuteczna Oferta Sprzedażowa czyli 9 Zasad Które Natychmiast Zwiększą Sprzedaż Przez Stronę Internetową

10 komentarzy

  1. Fajne porady. Ostatnio dużo siedzę w sieci i szukam różnych rzeczy, w różnych sklepach i zazwyczaj dramat straszny. Albo brzydkie te sklepy, albo niewartościowe treści. Właściwie znalazłam 4, które naprawdę mi się podobały, a reszta to średnio.

  2. W końcu ktoś wymienił konkretne zasady, które realnie mogą pomóc stronie 😉

  3. Świetny artykuł, zawierający konkretne porady. Z pewnością mi pomoże, pewnie i innym 🙂

  4. dobrze jak ktoś ma stronę…to już połowa sukcesu bo większość firm nie ma i nie widzi potrzeby

  5. Świetny artykuł, dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, które faktycznie mogą natychmiast zwiększyć moją sprzedaż. Dziękuję za ten wpis. Pozdrawiam serdecznie!

  6. Bardzo ciekawy artykuł, jeżeli ktoś zaczyna swoją przygodę z własną działalnością, otrzymane wskazówki na pewno okażą się bardzo pomocne. Dobra kampania marketingowa to zbiór przemyślanych działań, które mają prowadzić do oczekiwanych efektów – nie ma co robić tego “po omacku”.

  7. Teksty sprzedażowe to bardzo ważna sprawa dla każdej firmy. Jeśli ktoś nie ma umiejętności do stworzenia dobrego tekstu, to warto zainwestować i zlecić napisanie profesjonalnej oferty bo to się szybko zwróci.

  8. Najbardziej podoba mi się punkt RZTK 😉 Owszem, ruszenie tylko z kanapy jest bardzo trudne, ale jak już się nam to uda to wtedy wszystko idzie gładko (ok, może nie gładko, ale na pewno lepiej niż na kanapie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine − 2 =